Dolap uygulamasında satışlar nasıl arttırılır?

Artık kullanmadığınız kıyafet, çanta, ayakkabı ya da aksesuarları Dolap.com’da satabilirsiniz. İkinci el online alış ve satışla pahalı ve tek sefer giyilen abiyeler, çok severek aldığınız ancak çok giydiğiniz için tekrar giyemediğiniz giysileri satarak nakite çevirebilirsiniz. İkinci el alışveriş sitesi Dolap’ta lüks ürünler, vintage parçalar da bulunabiliyor. Hızlı ve pratik bir alışveriş deneyimi sunan Dolap; güvenli online ödeme sistemleri, taksit imkanları ve orijinal ürün kontrol hizmeti sunuyor.

Dolap.com’da ikinci el marka çanta ve ayakkabıların yanı sıra hiç giyilmemiş yeni ve etiketli ürünler de yer alıyor. Ayrıca Kadın kategorisinin yanı sıra Bebek/Çocuk kategorisi de mevcut.

Şimdi satışları arttırmak için püf noktalar nelerdir birlikte bakalım…

Devamını oku...


Deal Extreme'de Paypal ile Alışveriş Nasıl Yapılır Kargo Takibi

Deal Extreme namı diğer DX kolayca alışveriş yapabileceğiniz Çin menşeili bir site.  Aliexpress'den farkı mağazaların olmaması

DX’in güvenilir olmasının sebeplerinden birisi PayPal kullanımına izin vermesi. PayPal üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürünün kırık veya bozuk çıkması durumunda para iade talebini doğrudan PayPal'e yapabilirsiniz.

Şimdi alışveriş zamanı ...

Devamını oku...

Amazon.com'dan Nasıl Ucuz Sketchers Alışverişi Yapılır?

Amazon.com Türkiye’ye ürün gönderebilmekte. Eğer uygun filtreyi uygularsanız Türkiye’ye kargo bedeli alınmadan gönderilen ürünleri bulabilirsiniz.

Amazon.com dünyadaki belki de en çok alışveriş yapılan sitelerden birisi. Sadece ABD de değil başka ülkelerde de oldukça tutuluyor.  Burada da mağazalar var ve Aliexpress’deki mantığa benzer bir yöntem burada da bulunuyor. Ancak Amazon.com un çok daha güvenilir ve çok daha hızlı olduğunu belirtmeliyim.

Şimdi gelin Amazon.com ‘dan Sketchers marka bir bayan ayakkabısını Türkiye’den daha ucuza nasıl alacağımızı resimlerle öğrenelim.

 

Devamını oku...

Aliexpress Kargo Takibi Nasıl Yapılır? Alışveriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

AliBaba grubunun dolayısıyla perakende satış yapan Aliexpress in kurucusu ve Başkanı JACK MA. Çindeki ve dünyadaki sayılı zenginlerden. JACK MA İsminin türkçe okunuşu ise ÇAKMA kelimesini biraz anımsatmıyor değil. Aliexpress te satılan ürünlerin çoğunun imitasyon olduğunu biliyoruz ancak bu sadece bir isim benzerliği. wink

Devamını oku...