Amazon.com.tr çağrı merkezine nasıl ulaşılır?

Amazon.com.tr çağrı merkezine ulaşmak için yapmanız gerekenler nelerdir? Adım adım resimli anlatımla müsteri hizmetlerine nasıl bağlanılır öğrenin. Yazının devamı için tıklayın.

Amazon.com.tr, Türkiye'de faaliyet gösteren Amazon'un Türkçe diline özgü e-ticaret platformudur. Amazon.com.tr, çeşitli ürünlerin satışını yapmakta ve müşterilere online alışveriş imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar, web sitesi veya mobil uygulama aracılığıyla Amazon.com.tr üzerinden çeşitli kategorilerdeki ürünlere erişebilir, sipariş verebilir ve satın alabilirler. Amazon.com.tr, kitaplar, elektronik ürünler, giyim, ev gereçleri, güzellik ürünleri ve daha birçok kategoride geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Aynı zamanda Amazon Prime üyeliği de sunarak üyelere hızlı kargo, özel indirimler ve diğer avantajlar sağlamaktadır.

Amazon.com.tr çağrı merkezine ulaşmak ve canlı birisiyle görüşmek için yapmanız gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz. 

 

Siteye girdikten sonra "Hesap ve Listelerin" altındaki Hesabım linkine tıklayın.

 

 

 

 

Açılan sayfada "Bize Ulaşın" linkine tıklayın.

 

 

 

Siteye Hangi ürünle ilgili arama yapmak istediğinizi aşağıda açılan pencereden seçin.

 

 

Daha sonra "iade teslim alınamadı" linkine tıklayın.

 

 

 

Açılan pencereden "Bize ulaşın" düğmesine tıklayın.

 

 

 

Nasıl yardım almak istersiniz penceresinden solda "Şimdi arama talep edin" düğmesine tıklayın.

 

 

 

Henüz Son olarak açılan pencereden telefon numaranızı başına sıfır koymadan yazarak "Beni Şimdi Ara" düğmesine tıkladığınızda +44 lü bir numaradan bir kaç saniye sonra girdiğiniz numara aranacak ve sizi çağrı merkezine bağlayacaktır. Umarım yazımız size yardımcı olmuştur. Faydalı başka yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

 

İyi alışverişler.