Gearbest yurtdışından uygun fiyatlı ürünler satın almak isteyenler için uygun fiyatlar sunan popüler bir internet sitesidir. Bu yazımızda Gearbest üstünden nasıl alışveriş yapılacağını ve yine popüler bir indirim kuponu bulma uygulaması olan Honey ile nasıl birlikte kullanabileceğinizi anlatacağız.

 

Hemen alışverişe geçelim. Öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Ve sitenin Türkçe desteği var. Bu sebeple dil bilmenize gerek yok.

Bu arada Chrome Tarayıcımıza Honey indirim kuponu bulma eklentisini ekliyoruz. Joinhoney.com sitesinden ya da Chrome web mağazasından aratarak eklentiyi kolayca kurabilirsiniz.

 

Kayıt adımını tamamladıktan sonra e-posta adresinize gelen e-postayı onaylayarak gerçek bir kişi olduğumuzu doğrulamış oluyoruz.

Xiaomi Mi Band 4 ve YG - 300 LCD lazer projektör ürünü fiyatı oldukça düşmüş bu sebeple alışverişimize bu iki ürünü seçerek devam ediyoruz.

 

 

Bu arada önceden chrome browser a eklediğimiz Honey uygulamamızda GearBest sitesinde kaç üründe indirim kuponu olduğunu görebilirsiniz. İsterseniz burada sıralanan ürünlerden istediğiniz ürünün indirim kuponunu kopyalayabilir ya da sepetinizde ilerlerken Honey eklentisinin bu işlemi sizin için yapmasını bekleyebilirsiniz.  Şimdi sepete ekle düğmesine bastıktan sonra Honey uygun kupon aramaya başlıyor.

 

 

Aşağıda gördüğünüz gibi sepete geçtiğimizde Honey bizim yerimize kuponu uyguladığını görebilirsiniz. Bunun için uygun kuponları bulmak için sizi biraz bekletiyor.

 

 

Buradan sonra siparişi oluştur düğmesine tıklayıp sonraki ödeme adımına geçiyoruz.

 

Gearbest kargo takibini “Siparişlerim” adımından yapabilirsiniz. Aldığımız ürünün kargo takibi durumu aşağıdaki gibi izleyebiliriz. İyi alışverişler.