Türkiye ve dünyanın önde gelen e-ticaret markaları ile çalışan Kolay Gelsin, bir çok inovatif yenilik ile beraber geliyor. Sloganları  ise "İnsanların kargoya değil, kargonun insanlara uyması için varız". 

 

Kolay Gelsin Müşteri Hizmetleri:0 850 955 0 955 

 
 
 
Kolaygelsin kendisi gibi yenilikleri de beraberinde getirmiş. Sunduğu özelliklerden bazıları: İstediğim zaman gelsin, komşuma gelsin, farklı adrese gelsin, canlı takip, zili çal/çalma gibi özelliklerle hizmet verebiliyor. Bu özellikleri Google Play ve Apple Store dan indirebileceğiniz uygulamalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Canlı takip: Gönderinizi dağıtım yapılacağı günde uygulama üzerinden canlı takip ederek nerede olduğunu görebilirsiniz. 

İstediğim zaman gelsin: Uygulama üzerindeki zaman seçeneklerinden dağıtım için size uygun olan zamanı seçebiliyorsunuz. 

Komşuma gelsin: Adresinizde olmamanız durumunda "komşuma gelsin" seçeneğini kullanarak gönderinizin komşunuza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Farklı adrese gelsin: Gönderinizi önceden seçtiğiniz adresten farklı bir adrese gitmesini istiyorsanız yeni bir adres ekleyebilirsiniz. 

Zili çal/çalma: Uygulama üzerinden “zili çalma” gibi bir seçenek var. Eğer evinizde bebek, yaşlı varsa ya da son müzik eserinizin ses kaydını yapıyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz.