LCwaikiki oldukça uygun fiyatlı kaliteli ürünleri ile kullanıcılarını kendine bağımlı hale getiren, yerli ürün üreten köklü bir firmamızdır. LCwaikiki internet üstünden de satış yapmaktadır. İsterseniz internet üstünden nasıl alışveriş yapacağınızı anlatmaya başlayalım.

Lcwaikiki.com adresinden ulaşabileceğiniz internet sitesinin ana sayfasındaki sağ üstündeki giriş yap linkinden ÜYE OL a tıklayın ve bilgilerinizi girerek ve telefonunuza gelen şifre ile üye olun.

 

 

 

Daha sonra seçtiğiniz ürünü “Sepete Ekle” düğmesine basarak sepetinize ekleyin. Burada ürünü seçerken beden tablosundan yararlanabilirsiniz. Başka alacağınız ürün yoksa yukarıda bulunan “Sepetim” düğmesine basarak sonraki adıma geçebilirsiniz.

Burada Sepetinizdeki ürünleri tekrar kontrol ettikten sonra “Siparişi Tamamla” düğmesine basabilirsiniz. Bu alanda sepetinizde değişiklik yapabilir, ürünü daha sonra satın almak üzere favorilerinize ekleyebilir veya silebilirsiniz. 

Sonraki adımda Fatura adresinizi girebilir veya istediğiniz bir mağazadan teslim almak için mağaza seçimi yapabilirsiniz. Mağazadan teslim almanız durumunda kargo ücreti ödemeyeceğinizi belirten bir bilgilendirme ile karşılaşırsınız. “Bu Adresi Seç” düğmesine bastıktan sonra kargo firması seçimi adımına ilerliyoruz.

Kargo firmasını seçtikten sonra “Devam” düğmesine basarak sonraki adıma geçiyoruz. (Bizim alışverişlerimizde genellikle tek kargo firması çıktı.)

 

Daha sonra Ödeme Seçenekleri adımına yönlendiriliyorsunuz. Burada Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödeme yapabileceğiniz gibi “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğini tıklayarak da ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken Kredi Kartı ile ödeme yapacaksanız Kredi kartınızın kaydedileceği seçeneğinin sizin yerinize işaretlenmiş olması. Kredi kartımızın bilgilerini kimseyle paylaşmayı istemediğimiz için bu alanı boşaltmanız gerekiyor.

Daha kimsenin okumadığı ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesini işaretledikten sonra “Siparişi Tamamla” düğmesine basarak ürünü satın almış oluyorsunuz.

 

Kargonuzun durumunu Siparişlerim adımından takip edebilirsiniz.  İyi alışverişler.