N11.com da alışveriş ve kargo takibi nasıl yapılır?

N11.com internet sitesinden nasıl alışveriş yapıldığını adım adım beraber inceleyelim.

Öncelikle siteye abone olarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz. Bunun sebebi alışveriş yaptıktan sonra aldığınız ürünü daha kolay takip edebilir ve benzer avantajlı indirimlerden daha sonra haberdar olabilirsiniz.

 

Siteye üye olduktan sonra üstteki GİRİŞ YAP linkine tıklayarak şifre adımlarını takip edip giriş yapmanız gerekiyor.

Daha sonra istediğiniz ürünü üsteki arama kutusundan aratarak en uygun fiyat veren satıcıyı bulmalısınız. Fiyatın düşük olan sayıcıyı her zaman tercih etmemelisiniz. Ayrıca satıcının %100 üzerinden değerlendirilen memnuniyet puanına da bakmanız gerekiyor. Eğer Satıcının Memnuniyet puanı düşükse fiyatı düşük olsa bile uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.  Ayrıca alacağınız ürünle ilgili mağazaya soru sormaktan çekinmeyin.  Mağazaya soru sorduktan sonra size ne kadar kısa sürede cevap vereceği de önemli!

Tüm sorularınız sordunuz, aklınızda soru işareti kalmadıysa bir sonraki adıma geçerek HEMEN AL düğmesine basabilirsiniz.

 

 

 

Hemen al düğmesine bastıktan sonra Sepetinize yönlendirileceksiniz. Buradan Adresinizi ve alacağınız ürünü kontrol edin. Ayıca indirim kuponunuz varsa bu alanda kullanmanız gerekmektedir. Şimdi ödeme seçeneklerine göz atalım. Bunu için Ödemeye Geç düğmesine basalım.

 

 

Henüz ürünü almadık. Şimdi açılan ekranda aşağıdaki Taksit seçeneklerine tıklayarak hangi Banka kartına ne kadar taksit yapıldığını görebilirsiniz. Daha sonra eğer kredi kartıyla ödeyecekseniz Kredi Kartı numaranızı girdikten sonra bu seçenekler önünüze getirilecek.

Ayrıca Alışveriş kredisi çekerek, havale yaparak hatta Telefon Faturası ile Ödeme seçenekleri de mevcut.

 

Ödeme Yap tuşuna bastıktan sonra artık ürünü almış oluyorsunuz. Bundan sonra ürünün iade veya değişikliği ile ilgili n11.com un bilgilendirme sayfasını kontrol etmenizi öneririz. https://www.n11.com/destek-merkezi/iptal-iade-degisim/iade

Ürünü aldıktan sonra Siparişlerim bölümünden ürünün kargo takibini verilen KOD ile yapabilirsiniz. 

İyi alışverişler.