Yurtiçi Kargo, Türkiye’de en iyi kargo hizmeti veren firmalardan birisidir. Gönderilerin şubeye teslim edilmesi, alıcının gönderiyi şubeden teslim alması veya sigorta hizmetini kullanmaması durumunda ilgili hizmet fiyatları toplam ücretten düşülmektedir. Yurtiçi Kargo Türkiye'nin 81 ilinde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ve dünyada 230 noktaya kargo hizmeti sağlamaktadır.

 

 

 

 

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 99 99

 

 

 

 

 

FİYATLAR VE TESLİMAT SÜRESİ (Güncelleme Tarihi: Şubat 2019)

Buraya tıklayarak linkte Yurtiçi Kargo'nun gönderi fiyat tarifesini bulabilirsiniz. Fikir vermesi açısından; aşağıdaki fiyatlar bir adet dosyayı belirtilen yerler arasında göndermek istediğinizde ödemeniz gereken tutardır. 

KENDİNİZ HESAPLAYIN: Yurt içi kargonun  fiyat hesaplama aracına buradan ulaşabilirsiniz.
 

 

AYRICALIKLI HİZMETLER

 

 

Yurt içi Kargo nun Acil ihtiyaçlarınız için express kargo hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

VIP 24: Kargonuz için size verilen süre 48 saat ise Yurtiçi Kargo VİP 24 hizmeti ile  ile bu süreyi 24 saate indiriyorsunuz.

VIP ÇEYREK: Şehirlerarası acil teslim edilmesi gereken kargonuz Yurtiçi KargoVİP ÇEYREK hizmeti ile aynı gün içerisinde alıcısına ulaştırılıyor. 

VIP ŞEHİRİÇİ: İstanbul, Ankara ve İzmir'de geçerli olan Yurtiçi Kargo VİP Şehiriçi hizmeti ile bu hizmet ile göndrileriniz aynı gün içinde alıcısına ulaştırılmaktadır.

 

TESLİMAT HİZMETLERİ

Adrese Teslim Hizmeti: Kimlik beyanıyla alıcıya ulaştırılmasını sağlayan hizmet.

Şubeden Teslim Hizmeti: Şubeden kendiniz teslim etmek isterseniz.

Şubeye Çağrı Hizmeti: Korgonuz alıcı şubesine ulaştığında alıcı SMS ile şubeye çağrılır. Bu hizmetin bedeli 1.02 TL'dir.

Telefon İhbarlıKorgonuz alıcı şubesine ulaştığında alıcı aranarak ile şubeye çağrılır. Bu hizmetin bedeli 1.95 TL'dir.

Gönderici Gün Tercihli: Kargonuzun standart harici başka bir gün ulaşmasını isteyebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli 0.59 TL'dir.

Alıcı Gün Tercihli SMS: Kargonuzun ne zaman ulaşmasını istediğini alıcıya gelen SMS ile alıcı belirler.Bu hizmetin bedeli 0.87 TL'dir. 

Alıcıya Ön Bilgi Hizmeti: Kargonuzun varış süresi, şubesi ve fatura ilgili bilgi alıcı tarafa SMS ile bildirilir. Bu hizmetin bedeli 0.47 TL'dir.

Teslim Bilgi Hizmeti: Kargonuzun kime, ne zaman teslim edildiğini SMS ile öğrenebilirsiniz. Bu hizmetin bedeli 0.47 TL'dir.

 

YURTDIŞI HİZMETLER

Yurtdışı gönderilerinizde yurtiçi kargo nun size sunduğu hizmetlere buradan yurtdışı fiyat tarifesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS